Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wieldządz - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

399 900 zł89,50 m² 4 468,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 196 m²

Wieldządz | gm. Płużnica | dom przy jeziorze | duży ogród | pomieszczenia gospodarcze | cisza i spokój | garaż | stodoła | działka 3196 m ! Są miejsca, do których się wraca myślami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Kuczwały

Kuczwały(Wieldządz + 23 km)

1 150 000 zł230 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą położony w malowniczej miejscowości Kuczwały, w gminie Chełmża. Około 20 minut od Torunia. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Kociewska

Tuszewo,Grudziądz(Wieldządz + 19 km)

950 000 zł116 m² 8 189,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Na sprzedaż | dom parterowy 116 m | działka 1210 m | Grudziądz, ul. Kociewska | stan deweloperski / możliwość wykończenia pod klucz Szukasz domu, który łączy komfort nowego budownictwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bajerze

Bajerze(Wieldządz + 25 km)

895 000 zł155 m² 5 774 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Nowoczesny dom pasywny steico | Gotowy do zamieszkania Bajerze k. Chełmna | gm. Kijewo Królewskie To nie jest kolejny ładny dom na wsi. To przemyślana inwestycja w komfort, technologię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Marusza

Marusza(Wieldządz + 13 km)

799 000 zł156,73 m² 5 097,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Luksusowy Dom Energooszczędny na Sprzedaż w Malowniczej Maruszy Z dumą przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę luksusowego, energooszczędnego domu położonego w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Narcyzowa

Mały Rudnik(Wieldządz + 11 km)

1 850 000 zł249 m² 7 429,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 275 m²

Wyjątkowy, luksusowy dom wolnostojący - gotowy do zamieszkania | mały rudnik, ul. Narcyzowa Są nieruchomości, które po prostu spełniają oczekiwania i są takie, które je wyprzedzają. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wąbrzeźno

Wąbrzeźno(Wieldządz + 11 km)

549 000 zł230 m² 2 386,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:641 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu położonego w centrum Wąbrzeźna. Dom o powierzchni całkowitej ok. 230 m2 został wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Grzywna

Grzywna(Wieldządz + 23 km)

1 689 000 zł210,50 m² 8 023,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:33 257 m²

Nie przegap tej wyjątkowej oferty, zapewnij sobie miejsce, w którym praca i odpoczynek łączą się w idealną harmonię. Interior domu oferuje przestronne i dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Różana

Jabłonowo Pomorskie(Wieldządz + 25 km)

740 000 zł160 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom piętrowy w Jabłonowie Pomorski w zabudowie szeregowej o powierzchni 160m2. Na parterze sypialnia, toaleta, hol, korytarz, oraz duży aneks kuchenny połączony z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rybieniec

Rybieniec(Wieldządz + 20 km)

699 000 zł183,40 m² 3 811,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 118 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony z garażem w bryle budynku położony w miejscowości Rybieniec, gmina Stolno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jabłonowo Pomorskie

Jabłonowo Pomorskie(Wieldządz + 25 km)

488 000 zł380 m² 1 284,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:118 m²

Nieruchomość inwestycyjna w centrum Jabłonowa ok. 380 m powierzchni z potencjałem! Na sprzedaż oferujemy trzykondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni ok. 380.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij